OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

GEMINI V - LIPO SLIME LINE LIPORADIOLOGIA

Lipo Slim Line  Gemini V
LipoRadioLogia


Lipo Slim Line  - potęga ultradźwiękowej kawitacji  w walce z miejscową otyłością i cellulitem!

 
Jedyna alternatywa dla chirurgicznego odsysania tłuszczu!

Żadne inne urządzenie na rynku nie posiada tak bogatego wyposażenia. Oryginalna opatentowana liporadiologia to gwarancja spektakturalnych efektów, zabiegów i maksymalnego bezpieczeństwa.

Zabieg Lipo Slim Line  jest   skutecznym i całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem służącym do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej ciała.  Wykonywany jest  najnowocześniejszym na rynku urządzeniem   o nazwie Gemini V z opatentowaną technologią  LipoRadioLogia

Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Specjalna głowica  ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie aż  czterokrotnie!

Inne urządzenia  z jedną głowicą wykorzystujące fale ultradźwiękowe ogniskują je w bardzo niewielkim obszarze, przez co efekty ich działania są niezadawalające. Innowacyjna technologia wzmacniania fal ultradźwiękowych zastosowana w urządzeniu Gemini V sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44stopni  C. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu.

 Rozbity i upłynniony podczas sesji tłuszcz jest przemieszczany drogami limfatycznymi.  Usuwanie tłuszczu z organizmu następuje przez naturalne procesy metaboliczne, które można przyspieszyć zwiększając ilość przyjmowanych płynów i aktywność fizyczną

Pierwsze tak nowoczesne urządzenie w Białymstoku!
Jeszcze nigdy odchudzanie nie było tak proste!

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Lipo Slim Line jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu , wyraźne zmniejszenie lokalnej otyłości a także poprawia wygląd skóry, która staje się gładka i równa. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem.

Lipo Slim Line  niszczy komórki tłuszczowe, zatem efekt zabiegu jest stały. Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu nie odtwarzają się, przez co nie występuje efekt” jojo”. Należy jednak pamiętać, że niewłaściwa dieta, siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej prowadzić mogą do dalszego odkładania się tkanki tłuszczowej równomiernie w różnych okolicach ciała. Utrzymujące się z kolei zaburzenia krążeniowe w połączeniu z niezdrowym trybem życia skutkują nawrotem cellulitu. Dlatego poza prowadzeniem zdrowego trybu życia zalecane są zabiegi podtrzymujące, co wynika z charakteru leczonej przypadłości.

Schemat terapii

U większości  osób efekt redukcji cellulitu oraz zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od  powierzchni  poddanej zabiegowi w celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej przeprowadzić serię zabiegów za pomocą  urządzenia Gemini V. Ich ilość zależy od oceny kondycji i wielkości zmienionej powierzchni.

Najczęściej terapia obejmuje od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępach jednego tygodnia.

Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Partie ciała, na których można wykonać zabieg:

 • Brzuch + boczki
 • uda
 • pośladki
 • łydki
 • plecy


Zalecenia pozabiegowe

Lipo Slim Line   to tzw. zabieg lunchowy - po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może  być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, ale już kilkadziesiąt minut po zabiegu nie ma przeciwwskazań do  kąpieli i ekspozycji słonecznej bez groźby powstania foto przebarwień. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną. Podczas całej kuracji należy pić ok. 2 litry wody na dobę.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • elektroniczne i metalowe implanty,
 • rozrusznik serca,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • wkładka wewnątrzmaciczna ( przy zabiegu na ok. brzucha)
 • choroba wrzodowa  żołądka lub dwunastnicy
 • liczne tłuszczaki


Zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Delikatne zaczerwienie skóry, wywołane zabiegiem, znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia procedury. W wyjątkowych przypadkach obserwuje się objawy delikatnego oparzenia, niepozostawiającego zwykle trwałych śladów na skórze.

Wskazania do zabiegu Lipo Slime Line

 • Otyłość miejscowa
 • Cellulit
 • Rzeźbienie i modelowanie sylwetki
 • Skóra pozbawiona jędrności, wiotka
 • Zabieg drenujący i odprężający

Czy zabieg Lipo Slim Line  jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg  przeznaczony jest dla osób zmagających się  miejscową otyłością i cellulitem. Serię zabiegów można zastosować dla przywrócenia smukłej i jędrnej sylwetki np. po ciąży, zwiększeniu masy ciała. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

 Lipo Slim Line  - potęga ultradźwiękowej kawitacji  w walce z miejscową otyłością i cellulitem!


Teraz można wyszczupleć szybko  bez bólu i wysiłku!
Nie do tej pory nie było tak skuteczne.
PRAWDZIWA LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA!