OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1

Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego, uwodzicielskiego blasku…

Przedłużanie rzęs to nowa metoda pozwalająca na uzyskanie długich, pięknych i gęstych rzęs bez konieczności używania tuszu. Polega na aplikacji rzęs syntetycznych metodą jeden do jednego (do każdej naturalnej pojedynczej rzęsy doklejana jest pojedyncza rzęsa syntetyczna w dowolnym rozmiarze i grubości)
Rzęsy są lekkie, wodoodporne, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód.
Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni). Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się 6 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.
Główną zaletą przedłużonych rzęs jest brak konieczności używania tuszu gdyż są one czarne i grube. Występują w kilku rozmiarach (od 6 mm do 17 mm)’ Rzęsy można usunąć w każdej chwili przy użyciu bezpiecznego preparatu podczas wizyty w salonie.

Przed zabiegiem nie należy używać tuszu, zalotki, należy wyjąć szkła kontaktowe. Kosmetyczka oczyści rzęsy zmywaczem na bazie wody.
Proces aplikacji rzęs jest bezbolesny i bezpieczny, zajmuje około 2 godzin, odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami..