OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

MAKIJAŻ PERNAMENTNY

 Makijaż Permanentny – czyli Naturalność i harmonia w formie i kolorze

... to idealne rozwiązanie dla kobiet ,które chcą na stałe podkreślić swoje naturalne piękno i tym samym mieć więcej czasu dla samej siebie.....

W zależności od potrzeb za pomocą makijażu permanentnego można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi. Można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach i chemioterapii.

Makijaż permanentny nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie barwniki pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny od 3 do 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika i makijaż równomiernie zanika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.

Metodyka zabiegu

Celem makijażu permanentnego jest nadanie idealnego obrysu ust, zlikwidowanie ewentualnej asymetrii, podkreślenie za pomocą kresek na powiece górnej i dolnej głębi spojrzenia, optyczne podniesienie opadającej powieki, skorygowanie lub „zagęszczenie” przerzedzonych brwi.

Dzięki makijażowi permanentnemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach, chemioterapii oraz skorygować drobne wady urody.

Makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przed oraz podczas trwania zabiegu po wcześniejszej konsultacji z pacjentem co do kształtu i koloru. W trakcie wykonywania zabiegu barwniki zostają osadzone w naskórku i przez zmagazynowanie w przestrzeniach międzykomórkowych utrzymują się tam w sposób widoczny od 2 do 5 lat. Wraz z upływem czasu zmniejsza się natężenie koloru co jest związane z naturalnie złuszczającym się naskórkiem gdzie dochodzi do stopniowego rozjaśnienia.

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest dość intensywny. Podrapana igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około pięciu dni, natomiast uszta i oczy około trzech dni. Makijaż w tym czasie blednie do 50 % barwy wyjściowej-jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważna jest w tym czasie odpowiednia pielęgnacja oraz zachowanie szczególnej higieny. Przez pięć dni po zabiegu skóra poddana zabiegowi powinna być myta wodą bez użycia środków mogących wywołać podrażnienia. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu , sauny ani solarium.

W trzy tygodnie po zabiegu należy przeprowadzić dopigmentowanie, wliczone w cenę w celu ewentualnych ubytków w kolorze.
Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża
  • cukrzyca
  • łuszczyca skóry
  • przyjmowanie leków sterydowych
  • tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki
  • przebyte choroby gałki ocznej
  • choroba krwi ( Hemofilia )
  • osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej
  • osoby zakażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby