OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ

Przedłużanie paznokci metodą akrylową jest jedną z najpopularniejszych form przedłużania paznokci przez stylistki w gabinetach kosmetycznych. Metoda ta pojawiła się na naszym rynku dawno i stąd zapewne wynika jej popularność. Ostatnio rynek zdobywa również metoda przedłużania zwana żelową, co wynika z konsystencji materiałów używanych do jej wykonania.

Metoda akrylowa pozwala na wykonanie długich, trwałych i pięknych paznokci u kobiet, dla które dbają o dłonie i chcą, aby ich manicure był trały, piękny i nie wymagał codziennej pracy.Metoda akrylowa zapewnia bardzo twarde paznokcie, które podczas obróbki stylistki wymagają długiego i dokładnego piłowania.

Metoda akrylowa:
-duża twardość materiału ( nawet przy obgryzionych paznokciach)
-można tworzyć zdobienia 3D
-twardszy i mocniejszy od żelu
-można modyfikować kształt samych paznokci i ich długość
-lakier trzyma się nawet 3 tygodnie-nie odpryskuje!
-akryl ma intensywny zapach
-po zmyciu lakieru paznokieć jest matowy, rozpuszcza się pod wpływem acetonu