OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

PRZEBARWIENIA

FOTOODMŁADZANIE
Zabiegi Fotoodmładzania to standard leczenia w dermatologii estetycznej. System fotoodmładzania usuwa ze skóry niekorzystne objawy związane z upływem czasu a także wpływem środowiska np.: słońca - usuwa więc jedną z głównych przyczyn starzenia skóry. Fotoodmładzanie poprawia wygląd całej leczonej okolicy i dobrze jest przeprowadzić zabiegi np. na skórze twarzy niezależnie od innych zabiegów (botox lub wypełniaczami) likwidujących pojedyncze zmarszczki.

Zabieg fotoodmładzania usuwa przebarwienia skóry, zamyka poszerzone naczynia, leczy rumień, ściąga pory skóry, napina i regeneruje naskórek. Zabiegi przeprowadza się w serii zwykle około 2 zabiegów, co 2 tygodnie. Każdy zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są bardzo wyraźne rezultaty w poprawie jakości skóry.


EKSFOLIACJA KWASAMI OWOCOWYMI - czyli zabieg mający na celu złuszczenie, usunięcie suchej zrogowaciałej warstwy naskórka przy pomocy stężonego kwasu glikolowego. Usuwa zewnętrzną warstwę naskórka powodując głębokie oczyszczenie i odblokowanie porów skóry oraz jej rewitalizację, odświeżenie, rozjaśnienie oraz wygładzenie.
Zabieg jest wszechstronny, działający skutecznie w przypadku skóry suchej, tłustej, młodej i dojrzałej, pomocny dla kobiet jak i dla mężczyzn. Eksfoliacja kwasami może być stosowana  na twarzy, szyi, rękach jak i w innych miejscach wymagających takiego zabiegu.
 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • uszkodzenia, podrażnienia, zmiany ropne, infekcje skóry
  • skłonność do bliznowców
  • łuszczyca
  • ciąża, okres karmienia
  • trądzik różowaty
  • chemioterapia,HIV (może opóźnić efekty gojenia)
  • po przyjmowaniu antybiotyków, a także różnych form witaminy A, zabieg należy opoźnić o 2 tygodnie.

 

Peeling kwasem migdałowym

Peeling migdałowy polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pobudza syntezę kolagenu, redukuje zmarszczki i lekko napina skórę. Działa przeciwzapalnie i łagodząco na zmiany naczyniowe, powodując ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych. Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu klienta, przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji.
Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowaAKTYWNY ZABIEG WYBIELAJĄCY
Przełomowe wybielanie z zastosowaniem CHROMABRIGHT™ - innowacyjnej molekuły wybielającej i chroniącej skórę przed fotostarzeniem. Idealnie nadaje się do skóry z różnego pochodzenia przebarwieniami.
 
WSKAZANIA DO ZABIEGU:
skóra z przebarwieniami różnego pochodzenia, profilaktyka
 
EFEKTY ZABIEGU:
rozjaśnienie przebarwień już istniejących, poprzez regulację syntezy melaniny zapobieganie powstawaniu nowych plam, ochrona fotoprotekcyjna

zabieg z witaminą C
Wielokierunkowe działanie zabiegu wzbogaconego kosmetykami z witaminą C zapewnia efektywną kurację wymagającej skóry, spowalnia procesy starzenia zainicjowane nadmiernym opalaniem, paleniem papierosów i stresem cywilizacyjnym.
 
WSKAZANIA DO ZABIEGU:
dojrzała skóra wymagająca skutecznego pobudzenia i regeneracji, ze skłonnością do przebarwień i kruchymi naczyniami włosowatymi
 
EFEKTY ZABIEGU:
odmłodzenie, poprawa sprężystości, rozjaśnienie przebarwień, wzmocnienie naczyń i odporności skóry

POLECAMY  RÓWNIEŻ  ZABIEG MEZOTERAPI MIKROIGŁOWEJ Z AMPUŁKĄ NA PRZEBARWIENIA