OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

MODELOWANIE TWARZY

W miarę upływu czasu następuje powolny proces starzenia się skóry. Jedną z oznak tego procesu jest zanik tkanki tłuszczowej w środkowej części twarzy oraz jej stopniowe opadanie w dół - „ opadanie grawitacyjne”.

Modelowanie twarzy kwasem hialurynowym umożliwia:

-uwypuklenie kości policzkowych
-bruzd pod oczami - „doliny łez”.

Preparaty stosowane do zabiegu zawierają odpowiednio modyfikowany, o dużej gęstości w pełni wchłaniany kwas hialuronowy. Zabiegi te są całkowicie bezpieczne dla pacjentów. Efekty zabiegu utrzymują się dość długo.


Ten kwas stworzony jest do przywracania objętości twarzy, zwłaszcza w okolicy policzków. Preparat ten zawiera skoncentrowany, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o krótkich włóknach, dzięki czemu:
preparat jest bardzo spójny i zapewnia pełne wypełnienie ubytków twarzy, wypełnienie jest bardzo trwałe, preparat jest bardzo gładki, dzięki czemu po podaniu pacjent zachowuje poczucie naturalności w dotyku.


Efekt zabiegu: duża zdolność zwiększania objętości przez kwas hialurynowy pozwoli przywrócić utraconą objętość głębokich tkanek. Leczenie obszaru nad kośćmi jarzmowymi pozwoli przywrócić objętość w okolicy jarzmowej i zapewnić zauważalny efekt liftingu w obrębie fałdów nosowo-wargowych. Doprowadzi to do uwydatnienia policzków oraz powstania lepszego zarysu konturów twarzy.