OFERTA

Podarunek Piękna Depilacja Laserowa Medycyna Estetyczna Zabiebi Laserowe Fale Radiowe Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Pielęgnacja Ciała Dla Mężczyzn Dłonie i Stopy Depilacja Woskiem Makijaże Okolicznościowe Makijaż Pernamentny Opalanie Natryskowe Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą 1:1 Body Piercing Nasze Urządzenia Usługi fryzjerskie Solarium

POWIĘKSZANIE MODELOWANIE KSZTAŁTU UST

Piękne zmysłowe Usta

Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych i pełnych blasku ustach. Nic w tym dziwnego przecież są jednym z głównych atrybutów kobiecości. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła harmonią kształtu ust, dodatkowo wraz z wiekiem problem zaczyna narastać. Górna warga staje się coraz cieńsza, kąciki ust zaczynają opadać, wyraz twarzy staje się coraz bardziej „smutny”, poprzez powiększenie, usuniecie zmarszczek wokół ust lub nieznaczne uwydatnienie ich kształtu można znacznie poprawić wyraz całej twarzy. Do zabiegu wypełniania ust najczęściej stosowanym preparatem jest kwas hialuronowy, który wprowadzony pod skórę staje się dla niej „odżywką”, skutecznie wiąże wodę w skórze , polepsza funkcjonowanie komórek, odbudowuje strukturę skóry. Dzięki temu usta są wyraźnie odmłodzone, nawilżone, napięte i bardziej elastyczne.


Powiększanie i modelowanie ust w zależności od potrzeb pacjentki/a obejmuje:

  • wypełnienie ust
  • korektę konturu
  • wyrównanie asymetrii
  • podniesienie kącików
  • podkreślenie łuku kupidyna
  • poprawę jędrności warg


Jak przygotować się do zabiegu?

Na kilka dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny, leków p/zakrzepowych, p/bólowych, p/zapalnych.
Jeśli u pacjenta często występuje wirus opryszczki, wówczas należy zażywać leki przeciwwirusowe Heviran dostępne na receptę.


Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem, dla komfortu pacjenta, stosujemy znieczulenie miejscowe preparatem w kremie Emla. Kwas hialuronowy, którym wypełniamy usta, przez około dwa tygodnie po zabiegu dostosowuje się do struktury skóry, układa się, osiągając ostateczny wygląd.


Jak długo trwa powrót do codziennej aktywności?

Po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk i zasinienie, w związku z czym przez 2-3 dni nie należy planować ważnych spotkań. W celu zmniejszenia obrzęku, powinno się pić około 2 litry wody dziennie oraz smarować usta maścią z arniką, która uchroni usta przed nadmiernym zasinieniem.


Jak długo utrzyma się efekt zabiegu?

Jest to uzależnione od preparatu który zostanie użyty do zabiegu. Większość producentów określa czas wypełnienia na okres 6-12 miesięcy. Warto pamiętać, że nawet po tym okresie skóra będzie w lepszej kondycji jak przed zabiegiem.


Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, okres karmienia piersią, zabiegu nie wykonuje się w czasie miesiączki, osoby chore, cierpiące na choroby autoimmunologiczne, alergie na kwas hialuronowy. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać nagrzewania okolic ust, korzystać z sauny i solarium.